Ing. Vítězslav Holub | 1. dubna 2015

Nový občanský zákoník

Stanovy dle nového občanského zákoníku

Jihlavská unie sportu uspořádala první ze série seminářů k problematice úpravy Stanov spolků dle nového občanského zákoníku. Semináře se zúčastnilo 12 pozvaných zástupců z řad jihlavských TJ, SK a také zástupci 4 zbývajících okresních sdružení České unie sportu Kraje Vysočina. Seminář vedl ing. Vítězslav Holub.

V uvodu seznámil všechny přítomné s novou právní úpravou, kterou přináší nová právní úprava. V další části se věnoval celému procesu přizpůsobení Stanov TJ, SK novým ustanovením. Zároveň byly v elektronické podobě předány všem zúčastněným vzory dokumentů, potřebné ke zdárné realizaci tohoto procesu.

V závěru semináře byl prostor pro dotazy a diskusi. Další seminář je plánován na 15. duben v rámci jednání valné hromady Jihlavské unie sportu.

 

Partnerské odkazy

Partneři

04.03.2024
Jiří Ticháček se chystá do Pittsburghu! Ne, zatím ne jako hráč, ale po životní sezoně ho ocenili majitel Rytířů Kladno Jaromír Jágr a společnost…
03.03.2024
Bahamská sprinterka Devynne Charltonová ve finále halového mistrovství světa ve skotském Glasgow překonala vlastní světový rekord na 60 metrů…