Partneři

Vedoucí Třinec padl v Budějovicích, Hradec se vrátil na druhé místo

28.01.2022 20:32

rss-item-image

Šestačtyřicáté kolo hokejové extraligy nabídlo šest zápasů. Vedoucí Třinec padl na ledě Českých Budějovic 4:5 po prodloužení,  druhý Hradec Králové naopak zabral po sérii tří porážek a zdecimoval Liberec 6:2. Vedoucí Zlín obral o body Litvínov, když na jeho ledě zvítězil 3:2 po prodloužení.

Slovácku nevyšla ani generálka. S Domžale třikrát inkasovalo, gól dalo z penalty

28.01.2022 17:31

Fotbalistům Slovácka generálka na start jarní části FORTUNA:LIGY nevyšla. Celek z Uherského Hradiště na konci herního soustředění v chorvatském Umagu podlehl NK Domžale 1:3, jediný gól Moravanů vstřelil v úvodu druhé půle střídající Daníček z penalty. Šestý tým slovinské nejvyšší soutěže rozhodl páteční duel dvěma slepenými brankami Jakupoviće, který se trefil v 62. a 65. minutě.

Design, kód a programování SEO kvalitně | © 2003 - 2022 Ing. Vítězslav Holub | Administrace