Pelhřimovská unie sportu, z.s.
Servisní centrum sportu ČUS Pelhřimov - pobočný spolek

Poslední aktualizace: 19.08.2019

Kalendář akcí

Následujích 30 dní není plánována žádná akce.

Vložit akci

O nás

Pelhřimovská unie sportu, z.s. (dále jen PUS) je dobrovolným sdružením samostatných a nezávislých sportovních tělovýchovných a turistických organizací okresu Pelhřimov a dalších spádových oblastí, jsou-li ustanovena jako občanská sdružení podle zákona o sdružování občanů. PUS sdružuje tělovýchovné jednoty a sportovní kluby, sportovní tělovýchovné a turistické svyzy, které působí v rámci okresu Pelhřimov a spádové oblasti. TJ a SK sdružené v PUS si zachovávají svoji samostatnou právní subjektivitu podle znění stanov registrovaných u KS, řičemž si ponechávají samostatnost svého právního postavení, majetku a činnosti. PUS je organizací působící v rámci okresu Pelhřimov a další spádové oblasti zastupující sdružené TJ a SK vůči orgánům a institucím Českého státu, orgánům měst a obcí, ČUS a v mezinárodních vztazích. PUS spolupracuje a uznává autoritu ČUS za účelem prosazování zájmů a potřeb sportovního prostředí a je v něm sdružena.

Častrov naděloval béčku Jiřic

21.08.2019 21:00

rss-item-image

Pelhřimovsko – Nejpovedenější vstup do nového ročníku IV. třídy měli fotbalisté Častrova. Mladému týmu Jiřic nastříleli sedm gólů.

Možné je vše, ukázaly obraty v Cerekvi a Jiřicích

21.08.2019 11:30

rss-item-image

Pelhřimovsko – O obraty nebyla nouze. Druhý hrací víkend Poutník ligy přinesl především úspěchy hostů. Z Jiřic si odvezli body fotbalisté Pacova B, ačkoliv v poločase prohrávali 3:1. Výhru slavil i Lukavec. Ten byl v Horní Cerekvi dokonce ve tříbrankové ztrátě.

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2019 Pelhřimovská unie sportu | Administrace