Pelhřimovská unie sportu, z.s.
Servisní centrum sportu ČUS Pelhřimov - pobočný spolek

Poslední aktualizace: 14.04.2021

Kalendář akcí

Následujích 30 dní není plánována žádná akce.

Vložit akci

Úvodní strana

Pelhřimovská unie sportu, z.s. (dále jen PUS) je dobrovolným sdružením samostatných a nezávislých sportovních tělovýchovných a turistických organizací okresu Pelhřimov a dalších spádových oblastí, jsou-li ustanovena jako občanská sdružení podle zákona o sdružování občanů. 89/2012 Sb.

PUS sdružuje tělovýchovné jednoty a sportovní kluby, sportovní tělovýchovné a turistické svyzy, které působí v rámci okresu Pelhřimov a spádové oblasti. TJ a SK sdružené v PUS si zachovávají svoji samostatnou právní subjektivitu podle znění stanov registrovaných u KS ČR, přičemž si ponechávají samostatnost svého právního postavení, majetku a činnosti.

PUS je organizací působící v rámci okresu Pelhřimov a další spádové oblasti zastupující sdružené TJ a SK vůči orgánům a institucím Českého státu, orgánům měst a obcí, ČUS a v mezinárodních vztazích.

PUS spolupracuje a uznává autoritu ČUS za účelem prosazování zájmů a potřeb sportovního prostředí a je v něm sdružena.

Servisní centrum sportu ČUS Pelhřimov (dále SCS Pelhřimov) je pobočným spolkem České unie sportu, z. s. pro okres Pelhřimov. Hlavní činností SCS Pelhřimov je ve spolupráci s Pelhřimovskou unií sportu, z. s. zajišťovat správu záležitosti ČUS na území okresu Pelhřimov.

 

Aktuálně

archiv článků

Friedova 1464
393 01 Pelhřimov

IČO: 63257858

Milan Reich - předseda

mobil 777 641 464, TZ 565 324 211

Marta Háková - účetní

mobil 724 074 974, TZ 565 322 528

Email: cus.pelhrimov@seznam.cz, puspe@volny.cz

Partnerské odkazy

Partneři

OBRAZEM. Dukla vyrazila na finále do Kladna. Povzbudit ji přišli věrní příznivci

17.04.2021 14:52

rss-item-image

S fanoušky v zádech. Hokejová Dukla Jihlava vyrazila v sobotu po poledni na cestu do Kladna, kde s místními Rytíři rozehraje finále Chance ligy o postup do extraligy. Odjezdu svých oblíbenců přihlíželo na pět stovek fanoušků, kteří lemovali cestu od zimního stadionu směrem na výpadovku z města a připravili týmu bojovou atmosféru.

Národní házenkáři končí. Ligy se dohrávat nebudou

17.04.2021 07:34

rss-item-image

Je rozhodnuto. Už druhý rok po sobě ligové soutěže v národní házené nepoznají vítěze ani sestupující. „Výkonný výbor na své schůzi formou telekonference se rozhodl ukončit sezonu a výsledky na podzim odehraných zápasů anuloval,“ stojí ve výstupu směrem ke klubům.

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2021 Pelhřimovská unie sportu | Administrace