Pelhřimovská unie sportu, z.s.
Servisní centrum sportu ČUS Pelhřimov - pobočný spolek

Poslední aktualizace: 13.02.2019

Kalendář akcí

Následujích 30 dní není plánována žádná akce.

Vložit akci

Úvodní strana

Pelhřimovská unie sportu, z.s. (dále jen PUS) je dobrovolným sdružením samostatných a nezávislých sportovních tělovýchovných a turistických organizací okresu Pelhřimov a dalších spádových oblastí, jsou-li ustanovena jako občanská sdružení podle zákona o sdružování občanů.

PUS sdružuje tělovýchovné jednoty a sportovní kluby, sportovní tělovýchovné a turistické svyzy, které působí v rámci okresu Pelhřimov a spádové oblasti. TJ a SK sdružené v PUS si zachovávají svoji samostatnou právní subjektivitu podle znění stanov registrovaných u KS ČR, přičemž si ponechávají samostatnost svého právního postavení, majetku a činnosti.

PUS je organizací působící v rámci okresu Pelhřimov a další spádové oblasti zastupující sdružené TJ a SK vůči orgánům a institucím Českého státu, orgánům měst a obcí, ČUS a v mezinárodních vztazích.

PUS spolupracuje a uznává autoritu ČUS za účelem prosazování zájmů a potřeb sportovního prostředí a je v něm sdružena.

Servisní centrum sportu ČUS Pelhřimov (dále SCS Pelhřimov) je pobočným spolkem České unie sportu, z. s. pro okres Pelhřimov. Hlavní činností SCS Pelhřimov je ve spolupráci s Pelhřimovskou unií sportu, z. s. zajišťovat správu záležitosti ČUS na území okresu Pelhřimov.

 

Aktuálně

10.01.2019

Cena Fair Play pro AFC Humpolec + FK Pelhřimov


Krásný dobrý den všem,
nyní již oficiálně se s Vámi můžeme podělit o radostnou zprávu. Dnes (6. 1. 2019) byla v Praze na Žofíně našemu klubu AFC Humpolec a klubu FK Pelhřimov udělena FAČR cena "Fair Play".  A to za charitativní projekt v rámci loňského derby Pelhřimov - Humpolec (Krajský přebor mužů), kdy jsme podpořili dětské oddělení Nemocnice Pelhřimov nejen hračkami, ale i finančně. Cenu předávala Štěpánka Hilgertová, členka Českého klubu Fair Play pod ČOV. FAČR zároveň nominovala tuto akci za fotbal 2018 právě Českému klubu Fair Play (fung. pod Českým olympijským výborem).

V příloze zasílám foto z akce, další naleznete na portále fotbal.cz. Záznam z akce můžete shlédnout na ČT 4 sport a to v úterý 8.1.2019 od 20.15 hodin. Myslím, že oba kluby odvedly "skvělou práci" a udělaly každý svému městu velmi pozitivní reklamu. O tom, že naše charitativní akce vzbudila pozornost, svědčí například i to, že po skončení programu nám přišel osobně gratulovat trenér národního týmu fotbalistů, pan Šilhavý... nebo bývalý hokejový brankář, nyní poslanec, pan Milan Hnilička...atd.

Doufám, že mluvím nyní za oba kluby - do budoucna se určitě hodláme podobným akcím věnovat i nadále, protože jak jsme mohli vidět nejen dnes, má to smysl!
Za sebe chci poděkovat všem, co se na dané akci podíleli, co pomáhali připravovat náš vlastní galavečer a v neposlední řadě veliké díky patří FK Pelhřimov za spolupráci!!!
S pozdravem a přáním pěkného dne
Radka Vazačová
A.F.C. Humpolec

více informací

archiv článků

Friedova 1464
393 01 Pelhřimov

Telefon: 565 324 211, 565 322 528 - Marta Háková - účetní

Mobil: 777 641 464 - Milan Reich

Email: sport.pelhrimov@tiscali.cz

Partnerské odkazy

Partneři

Pelhřimovský Mazač se trefil do sítě Dačic rovnou šestkrát

18.02.2019 14:50

rss-item-image

Vysočina – Víkend byl plný přípravných zápasů, jelikož fotbalové týmy z MSFL, divize a krajského přeboru nezahálely. K vidění bylo hned několik kanonád. Havlíčkův Brod se naopak herního testu nedočkal, protože Cidlina nedorazila.

Série porážek pokračuje. K bodu proti Písku chyběly Pelhřimovu dvě minuty

16.02.2019 20:34

rss-item-image

Pelhřimov – Hokejisté Ledních medvědů předlouhou sérii proher neukončili. V rámci II. ligy prohráli v Písku 4:5. Domácí o svém vítězství a zároveň postupu do play-off rozhodli pouhých 108 vteřin před koncem.

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2019 Pelhřimovská unie sportu | Administrace