Pelhřimovská unie sportu, z.s. servisní centrum sportu

Poslední aktualizace: 04.07.2017

Kalendář akcí

Následujích 30 dní není plánována žádná akce.

Vložit akci

Úvodní strana

Pelhřimovská unie sportu, z.s. (dále jen PUS) je dobrovolným sdružením samostatných a nezávislých sportovních tělovýchovných a turistických organizací okresu Pelhřimov a dalších spádových oblastí, jsou-li ustanovena jako občanská sdružení podle zákona o sdružování občanů.

PUS sdružuje tělovýchovné jednoty a sportovní kluby, sportovní tělovýchovné a turistické svyzy, které působí v rámci okresu Pelhřimov a spádové oblasti. TJ a SK sdružené v PUS si zachovávají svoji samostatnou právní subjektivitu podle znění stanov registrovaných u KS ČR, přičemž si ponechávají samostatnost svého právního postavení, majetku a činnosti.

PUS je organizací působící v rámci okresu Pelhřimov a další spádové oblasti zastupující sdružené TJ a SK vůči orgánům a institucím Českého státu, orgánům měst a obcí, ČUS a v mezinárodních vztazích.

PUS spolupracuje a uznává autoritu ČUS za účelem prosazování zájmů a potřeb sportovního prostředí a je v něm sdružena.

Aktuálně

archiv článků

Sídlo:
Friedova 1464
393 01 Pelhřimov
 
Email: sport.pelhrimov@tiscali.cz
web:   www.sportvysocina.cz/pelhrimov
Telefon: 565 324 211, 565 322 528 - Marta Háková - účetní
Mobil: 777 641 464 - Milan Reich
Fax:    565 324 211

Partneři

Stihne Krpálek MS? Spíš ne, mrzí judistu

18.08.2017 06:15

rss-item-image

Tomu se říká pech. Měl být jedním z hlavních favoritů na titul mistra světa v nejtěžší váhové kategorii, místo toho bude judista Lukáš Krpálek s největší pravděpodobností léčit zraněný kotník na levé noze. Jak přiznal během autogramiády v Hranicích, kde měl s reprezentací absolvovat soustředění, pravděpodobnost, že stihne světový šampionát v Budapešti, je mizivá.

Z Třebíče vezli body. Obrat přišel po přestávce

17.08.2017 13:19

rss-item-image

Pelhřimov - Výhrou na hřišti regionálního rivala odstartovali nový ročník divize fotbalisté staršího dorostu Pelhřimova. Cenný bodový zisk si zajistili zlepšenou hrou ve druhém poločase.

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2017 Pelhřimovská unie sportu | Administrace