Pomocí formuláře níže můžete vložit Vaší akci do kalendáře. Bude zobrazena po schválení administrátorem webu, který bude o jejím vložení informován emailem.

Odkaz:

Okresní organizace

Partnerské odkazy

Partneři

Slovácku nevyšla ani generálka. S Domžale třikrát inkasovalo, gól dalo z penalty

28.01.2022 17:31

rss-item-image

Fotbalistům Slovácka generálka na start jarní části FORTUNA:LIGY nevyšla. Celek z Uherského Hradiště na konci herního soustředění v chorvatském Umagu podlehl NK Domžale 1:3, jediný gól Moravanů vstřelil v úvodu druhé půle střídající Daníček z penalty. Šestý tým slovinské nejvyšší soutěže rozhodl páteční duel dvěma slepenými brankami Jakupoviće, který se trefil v 62. a 65. minutě.

Nová identita a cíle. Český stolní tenis chce navázat na úspěšnou historii

28.01.2022 15:20

Český stolní tenis stojí na prahu nové éry. Změnil svoje myšlení, vize, cíle a také identitu. Chce navázat na úspěchy z dob Československa, na olympiádě v Los Angeles 2028 chce mít obě tříčlenná družstva mužů i žen a chce začít vozit medaile z evropských soutěží. „Budeme cílit na děti, abychom rozšířili členskou základnu, budeme podporovat vzdělávání trenérů nejmodernějšími metodami, pomůžeme marketingovým a komunikačním aktivitám. Chceme všem ukázat, že stolní tenis je snadno dostupná zábava,“ řekl na čtvrtečník tiskové konferenci předseda Českého svazu stolního tenisu Zbyněk Špaček.

Design, kód a programování SEO kvalitně | © 2003 - 2022 Ing. Vítězslav Holub | Administrace