Úno

16

Memoriál Pepy Šlaka

Datum konání: 16.02.2023 09:00 - 16.02.2023 14:00

Závody mládeže ve sjezdovém lyžování se uskuteční na sjezdovce Křemešník v rámci projektu akce Sportuj s námi.

rss-item-image

Fotbalisté mistrovské Plzně v utkání 18. ligového kola zvítězili v Brně 3:1 a z druhého místa ztrácejí bod na vedoucí Slavii. Pražané se udrželi na špici tabulky díky výhře 2:0 na zrekonstruovaném stadionu Pardubic. První jarní výhru si připsala Sparta, která porazila Mladou Boleslav 4:1. Na druhou Viktorii mají šestibodové manko.

Dukla zaskočila Valachy a dovezla všechny tři body. Třebíč splnila roli favorita

05.02.2023 09:40

Hokejisté z Vysočiny ve druhé nejvyšší soutěži byli o uplynulém víkendu stoprocentní.

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2023 Pelhřimovská unie sportu | Administrace