Říj

8

O přeborníka klubu 2022

Datum konání: 08.10.2022 08:00 - 08.10.2022 16:00

Tenisový klub Havlíčkův Brod pořádá pro své mládežníky turnaj o přeborníka klubu na svých antukových kurtech

Pořadatel: TK Havlíčkův Brod

Kontakt: předseda Jindřich Kučera, tel.: 734821816, email: jindrich.kucera@tenishb.cz

Říj

8

Turnaj mládeže v tenise TK Havlíčkův Brod

Tuto akci pořádá TK Havl. Brod pro své mládežnické členy na svých antukových kurtech. Celá akce byla zařazena do Sportuj s námi ČUS.

Kontakt: předseda Jindřich Kučera, tel.:734821816, email: jindrich.kucera@tenishb.cz

Říj

15

Mezinárodní turnaj mládeže v zápase řř

Datum konání: 15.10.2022 08:00 - 15.10.2022 18:00

Celou akci pořádá oddíl Zápasu při TJ Jiskra Havlíčkův Brod, ve své sportovní hale. Akce byla zařazena do Sportuj s námi ČUS

Pořadatel: TJ Jiskra oddíl zápasu Havlíčkův Brod

Kontakt: předseda oddílu pan Zdeněk Švec

Říj

15

Veřejný závod v přespolním běhu " Běh Šeptouchovem" o cenu starostky města Ledče nad Sázavou

Datum konání: 15.10.2022 09:00 - 15.10.2022 17:00

Lyžařský klub Ledeč nad Sázavou pořádá v Městských sadech Šeptouchov v Ledči nad Sázavou přespolní běh. Trať vede po lesních a polních cestách na okruzích s minimálním převýšením. Kategorie od mini žáků po veterány.

Web akce

Pořadatel: LK Ledeč nad Sázavou z.s.

Kontakt: Martin Makeš, Stínadla 1045, Ledeč nad Sázavou, tel.: 603717167, email: m.makes@tiscali.cz

Vložit akci

Informace pro TJ/SK

Domácí premiéru stolní tenisté HB Ostrov zvládli bez větších problémů

03.10.2022 12:45

rss-item-image

HB Ostrov pokračuje v sérii výher 3:0. V třetím kole extraligy porazili muži HB Ostrov tímto výsledkem nováčka NH Ostrava za necelé dvě hodiny a potvrdili své postavení na čele tabulky.

Snový návrat. Cyklista Kunášek se stal po dvou letech útlumu mistrem republiky

03.10.2022 12:24

Nejlepší akademik. Minulý týden skončil seriál závodů horských kol Pražský MTB pohár. V rámci jeho posledního dílu se jelo zároveň i akademické mistrovství republiky. To ovládl Josef Kunášek z Golčova Jeníkova.

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2022 OSS Havlíčkův Brod | Administrace