Pomocí formuláře níže můžete vložit Vaší akci do kalendáře. Bude zobrazena po schválení administrátorem webu, který bude o jejím vložení informován emailem.

Odkaz:

Lídr měl namále

12.11.2018 13:17

rss-item-image

Velké Meziříčí, Kroměříž – 10. kolo měla o víkendu na programu Krajská liga jižní Moravy a Zlínska. Lídr tabulky, hokejisté Velkého Meziříčí, se před vlastními fanoušky pořádně zapotili s celkem z Břeclavi. Výhru 4:3 jim zajistila až branka Roupce z 56. minuty zápasu. Bez bodu se z ledu Kroměříže vrátili hráči Velké Bíteše, kteří v oslabené sestavě odešli ve třetí třetině.

Hroši vyválčili tři body

12.11.2018 12:16

Žďár nad Sázavou – Po delším bodovém půstu se florbalisté Žďáru nad Sázavou konečně dočkali. V nedělním utkání 10. kola Národní ligy skupiny Východ Hroši na Bouchalkách přivítali Klobouky.

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2018 OTS Žďár nad Sázavou | Administrace