Krajská organizace ČUS Kraje Vysočina servisní centrum sportu

Adresa: Evžena Rošického 6, 586 01 Jihlava

Email: cus.vysocina@iol.cz

Telefon: 567 301 938, 567 309 801

Mobil: 724 136 213

Poslední aktualizace: 08.04.2021

Kalendář akcí

Následujích 30 dní není plánována žádná akce.

Vložit akci

Sportovec Kraje Vysočina

Rychlobruslařka Martina Sáblíková a automobilový závodník Martin Prokop jsou držiteli ceny Sportovec Kraje Vysočina 2014. O výsledcích rozhodovala sedmi členná odborná porota, nominace podložené loňskými nejlepšími výsledky předkládaly sportovní kluby. Ve čtvrtek 9. dubna 2015 byly v Horáckém divadle v Jihlavě během slavnostního večera vyhlášeni také nejlepší sportovci v kategorii junioři - cena v této věkové kategorii patří atletovi Jiřímu Sýkorovi a orientační běžkyni Tereze Čechové. Nejlepším sportovním kolektivem byl vyhlášen hokejový tým Kraje Vysočina ročník 1999, který loni zvítězil v konkurenci 14 krajů na Zimní olympiádě dětí a mládeže. Poprvé v historii tohoto ceremoniálu byla vyhlášena cena za přínos pro sport, jejím premiérovým držitelem je horolezec Radek Jaroš.
Moderátor Štěpán Škorpil měl během slavnostního večera nelehký úkol. Musel se vyrovnat s přítomností  originálních sportovních maskotů Kraje Vysočina z loňské dětské zimní olympiády.  Mezi kulisami xx sportovních Zajíců vyhlásil sportovní moderátorský matador během hodiny bez sebemenšího zaváhání všechna jména a doplnil je originálním komentářem.

Výsledky ankety Sportovec Kraje Vysočina 2014

Sportovní veřejnost ve čtenářské a internetové anketě poslala nejvíce hlasů kulturistovi Jaroslavu Pasekovi  a v týmech nejvíce čtenáři fandili hokejovému týmu mužů HC Světlá nad Sázavou – hokejový tým mužů.

Vítězové obdrželi ceny z rukou hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka a dalších členů Rady Kraje Vysočina.

 

 

(Zdroj: webové stránky Kraje Vysočina) 

Okresní organizace

Partnerské odkazy

Partneři

V Evropě si vydělali 400 milionů. Slávisté nouzí netrpí

17.04.2021 13:24

rss-item-image

Rozloučit se s Evropskou ligou debaklem a ještě na domácí půdě sice není právě ideální scénář, ale hořkost a zklamání z fotbalistů Slavie vyprchaly brzy. Ano, proti Arsenalu to nevyšlo, ovšem jinak? „Byla to neuvěřitelná jízda. Myslím, že co jsme dokázali z malé České republiky proti těm gigantům, je neuvěřitelné,“ hodnotil záložník Lukáš Provod.

Neskutečnou jízdu špiní přešlap a kauza Rangers

17.04.2021 12:39

rss-item-image

Byla to neskutečná jízda, zrekapituloval záložník (a nová hvězda) Lukáš Provod cestu fotbalové Slavie letošní sezonou v pohárech. Ano, byla, vždyť i ten konec byl nevšední. Domácí prohra 0:4 s velkým Arsenalem znamená, že Pražané nevyskočili mezi čtyři nejlepší mančafty Evropské ligy.

Design, kód a programování SEO kvalitně | © 2003 - 2021 Ing. Vítězslav Holub | Administrace