Pelhřimovská unie sportu, z.s.
Servisní centrum sportu ČUS Pelhřimov - pobočný spolek

Poslední aktualizace: 19.08.2019

Kalendář akcí

Následujích 30 dní není plánována žádná akce.

Vložit akci

Archiv

vyhledávání:

X

rok:

01.01.1970

Svolání VH KO ČUS Kraje Vysočina

29.5.2019 se od 16,30 hod. uskuteční v sídle organizace jednání Valné hromady KO ČUS Kraje Vysočina.

více informací

01.01.1970

Cena Fair Play pro AFC Humpolec + FK Pelhřimov


Krásný dobrý den všem,
nyní již oficiálně se s Vámi můžeme podělit o radostnou zprávu. Dnes (6. 1. 2019) byla v Praze na Žofíně našemu klubu AFC Humpolec a klubu FK Pelhřimov udělena FAČR cena "Fair Play".  A to za charitativní projekt v rámci loňského derby Pelhřimov - Humpolec (Krajský přebor mužů), kdy jsme podpořili dětské oddělení Nemocnice Pelhřimov nejen hračkami, ale i finančně. Cenu předávala Štěpánka Hilgertová, členka Českého klubu Fair Play pod ČOV. FAČR zároveň nominovala tuto akci za fotbal 2018 právě Českému klubu Fair Play (fung. pod Českým olympijským výborem).

V příloze zasílám foto z akce, další naleznete na portále fotbal.cz. Záznam z akce můžete shlédnout na ČT 4 sport a to v úterý 8.1.2019 od 20.15 hodin. Myslím, že oba kluby odvedly "skvělou práci" a udělaly každý svému městu velmi pozitivní reklamu. O tom, že naše charitativní akce vzbudila pozornost, svědčí například i to, že po skončení programu nám přišel osobně gratulovat trenér národního týmu fotbalistů, pan Šilhavý... nebo bývalý hokejový brankář, nyní poslanec, pan Milan Hnilička...atd.

Doufám, že mluvím nyní za oba kluby - do budoucna se určitě hodláme podobným akcím věnovat i nadále, protože jak jsme mohli vidět nejen dnes, má to smysl!
Za sebe chci poděkovat všem, co se na dané akci podíleli, co pomáhali připravovat náš vlastní galavečer a v neposlední řadě veliké díky patří FK Pelhřimov za spolupráci!!!
S pozdravem a přáním pěkného dne
Radka Vazačová
A.F.C. Humpolec

více informací

< předchozí
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Častrov naděloval béčku Jiřic

21.08.2019 21:00

rss-item-image

Pelhřimovsko – Nejpovedenější vstup do nového ročníku IV. třídy měli fotbalisté Častrova. Mladému týmu Jiřic nastříleli sedm gólů.

Možné je vše, ukázaly obraty v Cerekvi a Jiřicích

21.08.2019 11:30

rss-item-image

Pelhřimovsko – O obraty nebyla nouze. Druhý hrací víkend Poutník ligy přinesl především úspěchy hostů. Z Jiřic si odvezli body fotbalisté Pacova B, ačkoliv v poločase prohrávali 3:1. Výhru slavil i Lukavec. Ten byl v Horní Cerekvi dokonce ve tříbrankové ztrátě.

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2019 Pelhřimovská unie sportu | Administrace