Kvě

20

Bezděkovský turnaj v mini volejbale pro 4-5.ročník

Datum konání: 20.05.2018 08:00 - 20.05.2018 16:00

TJ Sokol Bezděkov pořádá opět turnaj v mini volejbale. přihlášky lze posílat viz. níže

Heslo:

Výzva pro trenéra Svědíka. Pokoří s Vysočinou své bývalé svěřence?

26.04.2018 19:01

rss-item-image

Jihlava - Je na čase vyhrát. Už pět zápasů nedokázali jihlavští fotbalisté zvítězit. Během této nepříjemné série získali alespoň tři body za vydřené remízy a nadále drží první nesestupovou příčku. Vylepšit si svoji pozici budou moci v pátek proti stejně sestupem ohrožené Mladé Boleslavi.

Devatenáctka Brodu zdolala béčko Jihlavy

26.04.2018 12:40

Vysočina – Dvě malá krajská derby nabídlo víkendové 22. kolo dorostenecké moravskoslezské divize D. V tom prvním si fotbalisté rezervy Jihlavy a Havlíčkova Brodu body rozdělili napůl. V devatenáctkách byl úspěšnější hostující Slovan, v mladší kategorii pro změnu béčko FC Vysočina. Ve druhém souboji byl doma proti Humpolci stoprocentní Žďár nad Sázavou. Mladí fotbalisté Pelhřimova se z Hodonína vrátili s dvěma debakly.

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2018 OSS Havlíčkův Brod | Administrace